KURS TAŃCA OPOLE – NOWOŚĆ – 25 października!

Zapraszamy osoby początkujące do wspólnej nauki tańca towarzyskiego – pary małżeńskie, narzeczeńskie i koleżeńskie, a także singli!

25 października o godzinie 19:00 zapraszamy na pierwsze zajęcia taneczne – GRATIS!!!

Kurs tańca będzie odbywał się raz w tygodniu, w każdą środę. Czas trwania zajęć to pełna godzina zegarowa – 60 minut.

Konieczny jest wygodny ubiór – dresik, strój codzienny, dla Pań sukienki lub po prostu komfortowe legginsy – dla nas nie ma znaczenia co Państwo macie na sobie – najważniejszy jest komfort i luz podczas zajęć.

Obowiązkowe natomiast jest obuwie zmienne – bardzo prosimy o zmienianie w naszej szatni butów na czyste oraz wygodne obuwie, np. adidaski, tenisówki, balerinki, baletki.Nie polecamy dla Pań zmiany obuwia na wysokie obcasy, ponieważ utrudniają one początkową naukę tańca.

OBOWIĄZKOWE są zapisy telefoniczne ( wystarczy podać swoje imiona i zapowiedzieć przybycie na nasz kurs), które odbywają się już od dziś. Bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu – 660 929 171.

Naszym celem będzie nauczenie naszych kursantów podstaw każdego z tańców standardowych, latynoamerykańskich oraz użytkowych i weselnych. Rozmaitość naszej oferty ma rozwinąć każdego uczestnika tanecznie i muzycznie. Każde zajęcia będą inne i będą skupiały się na każdym tańcu po kolei.

Serdecznie zapraszamy!